Bloom un Sihirli Dunyasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloom un Sihirli Dunyasi

Sihirli Dünyaya Hoşgeldiniz !

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ana Salon

YazarMesaj
Devil
Kötülüğün Prensi
Kötülüğün Prensi

Ana Salon Empty
MesajKonu: Ana Salon   Ana Salon Icon_minitimePtsi Mart 05, 2007 11:39 pm

Kapılar gıcırdayarak açıldı. Etraf sessizliğe gömülmüştü. Şato terk edilmiş gibydi. Şatonun yaratıkları etrafta değildi. Şatonun yeni sahibinden korkuyor gibiydiler.Kapı yavaşça kapandı. Koridorda ağır bir ritimke ayak sesleri geliyordu. Yaratıklar yeni gelene baktılar. Yeni gelenin gözleri yeşildi. Ayrıyetten garip nesneler taşıyordu. Yeni gelen salonda ilerledi ve tahta oturdu. Kimse birşey diyemiyordu...Biranda bu sessizliği o garip adama bozdu:
"Ben Devil. Sizin yeni sahibinizim. Valtor'unda katili. Artık bu şato benim. Sanırsam buna itiraz edicek kimse yok. Unutmayın ben Valtor gibi değilim..."
Adam bunları dedikten sonra etrafda fısıltılar yükseldi.Adam bu sesleri kesmek için kılıcını havaya kaldırdı. Kılıç büyük bir ışık yaydı. Herkes şaşkındı. Artık yeni sahipleri belliydi...
Devil
Kötülüğün Prensi
Kötülüğün Prensi

Ana Salon Empty
MesajKonu: Geri: Ana Salon   Ana Salon Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 9:33 pm

--------------------Bilinmeyen Bir Zaman ---------------------------

Devil kırmızı bir kitabı karıştırıyordu. Yanındada garip garip silahlar (11 tane vardı... Yaratıklar onun ne yaptığını anlayamamışlardı. Devil bir anda arkasına döndü. Masadan garip bir topuzu aldı. Topuz havada süzülüyordu. Bunun üzerine Devil birkaç söz mırıldandı. Bu sözler insanı etkisi altına alıyordu garip bir ahenkleri vardı. Garip bir dildi. Topuz yavaşça siyah bir sisin içinde kayboldu. Sislerin içinde sadece tek birşe vardı. Kara zırhlı bir şövalye duruyordu. Elinde de topuzu...
"9 büyüklerin 1.si. Seni ben çağırdım. Senin güçlerinden yararlanmak istiyorum. Yüce topuzun ve gücünle beni onurlandır."
Devil bunları deyip dfiz çöktü. Topuzlu adam derinden gelen bir sesle konuşuyordu
"Ben 1. Şövalyeyim. Beni hapsolduğum derin uykumdan uyandırdın.Sana onur veriyorum. Ne istiyorsun?"
"Efendim sizden tek birşey istiyorum. Codexler..."
"Kabul edildi. Sana codex dediğin şeyleri getireceğim."
Şövalye bunları dedikten sonra topuzunu hızla yere vurdu. Topuzun sesi kulaklara ulaşmadan şövalye gitmişti.
Devil sırıttı. Masadakileri toplamaya başladı. Tam o sırada fark etti. Kitabın sayfası yırtılmıştı. Devil bir ana şaşırdı sonra kahkaha attı. Valtorun küçük köpeği valtor öldükten sonra tarfa değiştirmişti. Demek küçük kıza yardım ediyordu. Devil kitabı baktı. Önemli bir sayfa değildi. Hem küçük bunun ne olduğunuz anlamazdı....

---------------------Birkaç Dakika Önce ----------------------------

Köpek uzun zamandır bu şatoya gelmemişti. Ne yapcağını bilmiyordu. Tam o sırada garip ayine tanık oldu. Küçük kıza bi şekilde yardım etmeliydi ve hemen kitabın sayfasını yırttı. Alfea'ya doğru koşuyordu. Bloom'a birşey olmadan bunu yetiştirmeliydi.

Ana Salon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-