Bloom un Sihirli Dunyasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloom un Sihirli Dunyasi

Sihirli Dünyaya Hoşgeldiniz !

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

70 Milyon Türk

YazarMesaj
Bloom
Peri , Ejder Kızı , Winx Lideri
Peri , Ejder Kızı , Winx Lideri
Bloom

70 Milyon Türk Empty
MesajKonu: 70 Milyon Türk   70 Milyon Türk Icon_minitimeCuma Mart 02, 2007 9:55 pm

70 MİLYON TÜRK

NOT: Kahramanımızın
Adı : Yetmiş milyon
Soyadı : Türk

70 Milyon 7 yaşındayken evinin önünde oynarken kaçırılır.
Basında Manşet = 70 milyon Türk kaçırıldı.
- La baksana Rüstem 70 milyon Türk vatandaşımız kaçırılmış.
- Yok la kim kaçırmış. Aha da biz buradayız bizi kimse kaçırmadı.
- La koskoca gazete yalan mı söylüyor. Aha bak burada yazıyor işte.
- Dur bakim. Anaaa doğru la. İçime kurt düştü şimdi. dur ben bi evi ariyim inşallah bizimkilerden kimse yoktur 70 milyonun içinde.

70 MİLYON OKULA BAŞLAR.
Okul Müdürü – Leyla hanım 70 Milyon Türk’ü sizin sınıfa veriyorum.
Öğretmen -- Aman müdür bey ben 60 kişiye zor bakıyorum. 70 Milyona nasıl ders verebilirim.

KAHRAMANIMIZ OKULU BAŞARIYLA BİTİRİR.
Gazetede Manşet = 70 Milyon Türk bugün Lise diploması aldı.

? Ula Reşo baksana bögünkü gazate de ne yazi.
? Ne yazi ki babo.
? Baksana koskoca bakan köye kadar gelii. Size diplome verii. Baaan niye heber vermisız kıro. Hani ula benim diplomeyi kim aldı hele getırın de bi bakem. Yaw bu hökümet çok çalışiii valleh looo.

70 Milyon Üniversite sınavlarını kazanamaz. Açıkta kalır.
Basından = 70 Milyon Türk YÖK’ün yeni sınav sistemi yüzünden açıkta kaldı.

KAHRAMANIMIZ İŞ ARAMAYA BAŞLAR, FAKAT BULAMAZ.

Muhalefet partisi Lideri Deniz Baykal Mecliste hararetle hükümeti eleştirir.
? Sayın Başbakan ekonomi iyiye gidiyor diyorsunuz. Oysa elimdeki belgeye göre 70 Milyon Türk İşsiz.
? Sayın Baykal. O sözünü ettiğiniz işsiz sadece bir kişi ve adı 70 Milyon, Soyadı Türk. Lütfen eleştiri yapmadan önce biraz araştırma yapın.
? Höö!!.

KAHRAMANIMIZ BİR HANIM BULUR VE ONUNLA EVLENİR.

Basından = 70 Milyon Türk bugün evlendi.
Herhangi bir evde:
? La boyu devrilesice herif. O kadar sene senin kahrını çektim. Bana bunuda mı yapacaktın ha. Bana belediye nikahı yapmamanın sebebi buydu demek ha. Gidip başka karıyla evlendin. Allah belanı versin herif. Sakın onu bu eve getireyim deme. Zaten ben babamın evine gidiyorum.
? Yaw dur be kadın. Ne nikahı kim evlenmiş. Sen ne diyorsun be. Kafayı mı yedin lan. Anaa karı gitti la. Necla Necla dursana lan. Tööbe tööbe.

KAHRAMANIMIZ İŞE GİDERKEN KAZA GEÇİRİR.

TV’de = sayın seyirciler yarım saat önce TEM’de meydaha gelen kazada 70 milyon Türk yaralandı. Polis olay yerinde.

Polis telsizle ambulans ister.
? Amirim kaza mahallindeyim. 70 Milyon Türk yaralı. Hemen ambulans gönderin.
? Höö!!. Recep oğlum sen içki mi içtin lan.

KAHRAMANIMIZ MAÇ ÇIKIŞINDA İNGİLİZLERLE KAVGA EDER.
Basın = 70 Milyon Türk İngilizlerin saldırısına uğradı ve tartaklandı.
Bir grup genç kahvehanede.

? Hiyyyeeeeeeeeyyyttt ulan. Kimse bize saldıramaz, kimse bizi tartaklayamaz ulan. Kraliçesi gelse bunu yapamaz ulan. Biz adamı duman ederiz hülleeeeyyynnn.
? Yürüyün arkadaşlar gidip hadlerini bildirelim.
? La bi durun oğlum. Önce olayın aslını öğrenelim la. Biz buradayız işte Bize kimse saldırdımı, bizi kimse tartakladımı ? yok. Demek ki bi yanlış anlaşılma var ortada. Sakin olun oğlum hemen galeyana geliyorsunuz.

KAHRAMANIMIZ KOYU Bİ FENERLİDİR.

FB Başkanı söyler. -- Bizim Türkiyedeki taraftarımızın sayısı 70 milyonun bile üzerinde.

KAHRAMANIMIZ BİR FB MAÇINA GİDER.

maçı anlatan spiker : -- şu anda elime geçen bir nota göre 70 milyon 55 bin Türk tribünde maçı seyrediyor. Hööö!!. Ulan ben ne diyorum be. Kim getirdi ulan bu notu. Canlı yayında beni 70 Milyona rezil ettiniz.

KAHRAMAMNIMIZ MAÇTAN BİR MANKENLE ÇIKAR.

Papaprazilerden = sayın seyirciler manken tuba 70 Milyon Türk'ü tanımadığını ve kesinlikle bir beraberliğin söz konusu olmadığını açıkladı.

-- Oha be karıya bak lan. Yettmişş milyonla birlikte olmuş lan.
-- Yalan söylüyor oğlum. Bak mesela benimle hiç beraber olmadı.
-- Haklısın lan benimle de olmadı. Yaw baba bu karıların reklam için yapmayacakları şey yok ha. Ayıp be yuh yani.

KAHRAMANIMIZ MAÇ ÇIKIŞI BİR MAGANDANIN SİLAHINDAN ÇIKAN KURŞUNLA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞUR.

basından = sayın seyirciler şimdi aldığımız bir habere göre maç çıkışında magandaların rastgele ateş etmesi sonucu 70 Milyon Türk hayatını kaybetti.

Kahvede:
-- la Cem baksana ne diyor bu radyo. 70 Milyon Türk ölmüş diyor lan.
-- Git işine oğlum ya. Benimle kafa mı buluyorsun. Biz ne zaman öldük, bizi kim öldürdü, Öldüysek burda ne işimiz var.
-- Anaaa haklısın lan. Yaw kanka bu basınımızda bazen zıvanadan çıkarıyor işi.

MAGANDAYI POLİS TUTUKLAR.
Polis telsizlerinden : Merkez 3520 70 Milyon Türk'ü öldüren caniyi yakaladık.
Polis merkezi : Hööö!!.

KATİL MAHKEMEDE

Savcı : Hakim bey Bu gördüğünüz Cani 70 Milyon Türk'ün katilidir.
Hakim : Nasıl olur yaw. Bizde o 70 Milyonun içindeyiz ama yaşıyoruz. Yoksa öldükde haberimiz mi yok. Yoksa burası mahşermi. İyi de mahşerde benim bildiğim biz sanık olucaz hakim felan değil yani.
Savcı :Höö!!.
Hakim : Yani savcı bey kusura bakmayın ama bazen sizde çok mübalağacı oluyorsunuz he.

KAHRAMANIMIZ EBEDİ İSTİRAHATGAHINA DEFNEDİLİR.

Basından : 70 Milyon Türk Bugün Karacaahmet mezarlığına defnedildi. Cenaze töreninde katiller bir kez daha lanetlendi.

cemazede İmam efendi :
-- Eycemaati müslimin 70 Milyon Türk'ü nasıl bilirdiniz?
-- İyi Bilirdik.
-- Hakkınızı helal ediyormusunuz?
-- Ediyoruz.

Bu sırada kahramanımızın mahallesindeki bakkalın olaydan haberi yoktur. Komşusuna dert yanar.
-- Yaw 70 Milyon Türk'ün bana 70 milyon borcu var. Bi türlü alamıyorum.
ama olayı öğrenince o da 70 Milyon Türk'ün Hanımına taziyelerini bildirir ve hakkını helal eder.

KAHRAMANIMIZIN RUHUNA EL FATİHA. AMİN.
https://bloommagicpower.editboard.com

70 Milyon Türk
1 sayfadaki 1 sayfası